VYUŽITÍ VÝSLEDKŮ TOP APP AWARD PRO PR

Výsledky TOP APP Award a další informace uvedené na webu www.topappaward.cz a blogu blog.byzkids.com mohou umístěné firmy v TOP 3 ve všech třech kategoriích využít pro interní i externí komunikaci  (např. sociální sítě, web, intranet, internetové bankovnictví, mobilní aplikace, pobočky, bankomaty, platební karty, TV reklama, konference a další eventy apod.).

Pro firmy umístěné v TOP 3 jsou k dispozici marketingové balíčky (tisková zpráva, digitální a papírový sticker, certifikáty pro CEO a pro tým).

Pro inspiraci uvádíme pár příkladů, jak Komerční banka, mBank SK nebo O2 CZ využila výsledků TOP APP Award ve své externí marketingové komunikaci.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na

Web

Komerční banka si přidala na web k Mobilní bance digitální sticker vítěze TOP APP Award 2020.

Komerční banka zmiňuje TOP App Award na své web stránce

Slovenská mBank si přidala na web digitální sticker vítěze TOP APP Award 2021.

Blog

Blogový příspěvek Product ownera Mobilní banky Petra Kováře v kariérní sekci webových stránek upozorňuje i na úspěchy týmu Mobilní banky v TOP APP Award.

Sociální sítě

Komerční banka využila výsledků z TOP APP Award 2020 na Facebooku placenou reklamou a na LinkedInu publikovala příspěvek, stejně jako zaměstnanci Komerční banky a mateřské firmy Société Générale.

Air Bank využila výsledků z TOP APP Award 2021 na Facebooku, její zaměstnanci také publikovali příspěvky na LinkedInu a Twitteru.

Airbank TOP APP Award
Airbank TOP APP Award

O2 Czech Republic využila výsledků z TOP APP Award 2021 na Twitteru a Facebooku.

O2 TOP APP Award
O2 TOP APP Award

Konference

Samolepka na notebooku účastníka konference sdílená v příspěvku na Twitteru.

Sticker TOP App Award used on laptop during the conference