VYUŽITÍ VÝSLEDKŮ TOP APP AWARD 2021 PRO PR

Výsledky TOP APP Award 2021 a další informace uvedené na webu www.topappaward.cz a blogu blog.byzkids.com mohou umístěné firmy v TOP 3 ve všech třech kategoriích využít pro interní i externí komunikaci  (např. sociální sítě, web, intranet, internetové bankovnictví, mobilní aplikace, pobočky, bankomaty, platební karty, TV reklama, konference a další eventy apod.).

Pro firmy umístěné v TOP 3 jsou k dispozici marketingové balíčky (tisková zpráva, digitální a papírový sticker, certifikáty pro CEO a pro tým).

Pro inspiraci uvádíme pár příkladů, jak vítězná Komerční banka využila výsledků TOP APP Award 2020 v kategorii Nejlepší mobilní banka v ČR ve své externí marketingové komunikaci.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na

Web

Komerční banka si přidala na web k Mobilní bance digitální sticker vítěze TOP APP Award 2020.

Komerční banka zmiňuje TOP App Award na své web stránce

Blog

Blogový příspěvek Product ownera Mobilní banky Petra Kováře v kariérní sekci webových stránek upozorňuje i na úspěchy týmu Mobilní banky v TOP APP Award.

Sociální sítě

Komerční banka využila výsledků z TOP APP Award 2020 na Facebooku placenou reklamou a na LinkedInu publikovala příspěvek, stejně jako zaměstnanci Komerční banky a mateřské firmy Société Générale.

Konference

Samolepka na notebooku účastníka konference sdílená v příspěvku na Twitteru.

Sticker TOP App Award used on laptop during the conference